Automatyczny grafik pracy

Posiadamy uniwersalne rozwiązanie do planowania grafiku – aplikację RestoReach kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Automatyczny grafik pracy – AutoGrafik powstał z myślą o partnerach flotowych Bolt & FreeNow & Uber. Dzięki AutoGrafik możesz zaplanować dostępność pojazdów we flocie, oraz dać możliwość przesłania pracownikowi dyspozycjoności do pracy za pomocą intuicyjnego i nowoczesnego formularza.

Korzystanie z AutoGrafik to oszczędność czasu, automatyzacja pracy oraz Twój osobisty pomocnik do zarządzania czasem pracy swoich kierowców. Aplikacja automatycznie generuje wybrany miesiąc, wraz z nałożeniem ograniczeń w ilości samochodów na poszczególne dni. Planujesz dodanie paru pojazdów do floty? Dzięki aplikacji do automatycznego planowania czasu pracy zawsze będziesz na bieżąco z dostępnością pojazdów.

Czym jest automatyczny grafik pracy?

AutoGrafik jest automatycznym grafikiem pracy dla systemu grafikowego służącym partnerom flotowym Bolt & FreeNow & Uber do planowania czasu pracy. Pracownik dzięki innowacyjnemu formularzowi może przesłać do partnera flotowego swoją dyspozycyjność na wybrany w panelu administracyjnym miesiąc. Aplikacja ogranicza ilość dostępnych miejsc w danym dniu, według dostępności pojazdów.

Dobrze wiemy, że proces rekrutacyjny w tej branży trwa praktycznie cały czas – w związku z tym, z łatwością wprowadzisz nowego pracownika w aktualny grafik. Co więcej, pracownik po wejściu będzie miał możliwość wybrania tylko tych dni – na których miejsce jest jeszcze dostępne. Kierowca ma również możliwość wpisania się na listę rezerwową na wybrany dzień.

Automatyczna komunikacja

AutoGrafik automatyzuje wiele procesów w firmie, między innymi komunikację z pracownikami dotyczącą grafiku pracy. Pracownik po przesłaniu dyspozycyjności otrzymuje automatycznie e-mail wraz ze swoją dyspozycyjnością – koniec zbędnych kartek!

Opcjonalnie oferujemy automatyczne powiadomianie pracownika 12 godzin przed zmianą poprzez SMS bądź mailowo.

Panel administracyjny

W przygotowanym panelu administracyjnym dostępne są statystyki dotyczące wybranego miesiąca (np. obłożenie zmian, ilość przesłanych grafików, średnia ilość zmian), dostępny jest podgląd wraz z edycją przesłanych grafików pracy, oraz panel z ustawieniami. Dodatkowo, w panelu znajduje się podgląd miesięczny z możliwością edycji dni. Dzięki AutoGrafik doskonale wiesz, w którym dniu masz za mało zaplanowanych zmian w grafiku.

Drukowanie harmonogramów pracy

Aplikacja umożliwia wydruk przesłanych harmonogramów pracy oraz wydruk harmonogramu na wybrany dzień. Szablon wydruku dostarczasz Ty, bądź korzystasz z naszych propozycji.

Integracja z Excelem

W ramach aplikacji dostępna jest integracja z Excelem – przesłane dyspozycyjności przez pracowników można obrabiać wizualnie wedle uznania. Jest to integracja, która umożliwia przygotowanie zestawień i dodatkowych szablonów drukowania. Oczywiście, jest to opcjonalna integracja, wraz z AutoGrafik otrzymujesz możliwość druku harmonogramów i podgląd statystyk bezpośrednio w aplikacji.

Umów się już dzisiaj, na bezpłatną prezentację aplikacji.