Kalkulator wypłat

Kalkulator wynagrodzeń dla każdej branży

W rightcloud stawiamy na automatyzację procesów w firmie, w tym tych związanych z kalkulatorami wynagrodzeń. Od wielu lat tworzymy kalkulatory wynagrodzeń dla wielu branż. Możemy przygotować kalkulator wynagrodzeń w formie Google Sheets, lub w formie dedykowanej aplikacji internetowej. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy zautomatyzować dodatkowo proces np. generowania rachunku do umowy zlecenia lub 'paska’ wypłaty.

Jak działa kalkulator wynagrodzeń?

Tworząc kalkulator wynagrodzeń staramy się zawsze dostosować go pod danego klienta. W sytuacji w której dostępne są pliki CSV np. ze sprzedażami pracowników jesteśmy w stanie wszystko zautomatyzować, aby nie było konieczności uzupełniania tych danych manualnie. W swoim portfolio posiadamy kalkulatory wynagrodzeń dla kierowców taxi, wypożyczalni samochodów czy pracowników gastronomii.

Kalkulator wynagrodzeń pracowników ma na celu skrócenie do minimum czasu koniecznego do wyliczenia wynagrodzeń pracowników. Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy dla Państwa zautomatyzować różne poboczne procesy i umożliwić automatyczne generowanie np. dokumentów.

Oferowane przez nas kalkulatory dostępne są w formie zaawansowanego arkusza kalkulacyjnego dostępnego z dowolnego miejsca z wykorzystaniem Google Sheets i AppScript lub w formie bardziej zaawansowanej aplikacji internetowej.

Ile kosztuje kalkulator wynagrodzeń dla pracowników?

Koszt w dużej mierze zależy od funkcjonalności kalkulatora wynagrodzeń. Koszt wykonania kalkulatora wynagrodzeń rozpoczyna się od 850 zł netto. Przejdź do zakładki kontakt i przekaż nam więcej informacji, dzięki temu będziemy w stanie dostarczyć wycenę kalkulatora wynagrodzeń w ciągu 12h od przesłania szczegółów.

Kalkulatory wypłat dla pracowników w systemie prowizyjnym

Jesteśmy w stanie przygotować również kalkulatory wynagrodzeń dla innych branż – w formie pliku Excel bądź w formie aplikacji internetowej. Koszt takiego kalkulatora wynagrodzeń jest ustalany indywidualnie.

Jakie kalkulatory wynagrodzeń przygotowujemy?

Kalkulator wypłat dla kierowców

Z kalkulatorów wynagordzeń korzysta praktycznie każda większa firma. Skorzystanie z takich rozwiązań gwarantuje nam oszczędność czasu oraz ograniczenie pomyłek związanych z liczeniem wypłat dla pracowników do minimum.

Kalkulator wypłat może w bardzo szybki i przejrzysty sposób pokazywać wynagrodzenie dla pracownika. Kalkulator wypłat idealnie nadaje się do obliczania wynagordzenia dla kierowców Ubera Bolta FreeNow, jak i np. obsługi klienta w wypożyczalni, która sprzedaje produkty dodatkowe.

Co daje nam kalkulator wypłat dla kierowców?

Z kalkulatorem wypłat możesz policzyć wynagrodzenia dla dowolnej ilości pracowników w krótkim czasie (wymaga około 15 minut tygodniowej pracy). Z kalkulatorem wypłat masz również podgląd na zarobki pracowników w ujęciu tygodniowym. Kalkulator wypłat uwzględnia wszystkie bonusy oraz rekompensaty za anulowanie kursu.

Nasz plik wyróżnia wszechstronność i brak potrzeby zmiany formuł kiedy pośrednik taki jak Uber Bolt czy FreeNow zmienia format pliku.

Bezpośrednio w kalkulatorze możesz mieć wgląd do różnych wartości takich jak np. średnia za zmianę, podstawa do wynagrodzenia, odjęcia, koszt paliwa. Plik każdorazowo dostosowujemy pod określonego partnera flotowego Uber & Bolt & FreeNow.

Jak długo zajmuje liczenie wypłaty z kalkulatorem?

Kalkulator wypłat wymaga 15 minut pracy tygodniowo – po każdym zakończonym tygodniu należy załadować raporty CSV do pliku. Raporty przed wgraniem do finalnego pliku wymagają odpowiedniej obróbki – jest to bardzo prosty proces i nawet osoby bez doświadczenia w pracy z Microsoft Excel są w stanie sprostać temu zadaniu.

Jakie są wymagania, aby korzystać z kalkulatora wypłat dla kierowców?

Do korzystania z kalkulatora wypłat potrzebne jest wyłącznie połączenie z internetem. Jesteśmy w stanie przygotować również kalkulator wypłat w formie aplikacji internetowej – w tej wersji pracownik sam wypełnia dane z aplikacji za poprzedni tydzień / tygodnie.

Kalkulator w formie aplikacji internetowej daje możliwość sprawdzenia swoich zarobków przez pracownika bezpośrednio na stronie internetowej.

Jaki jest koszt kalkulatora wypłat dla pracowników Uber Bolt FreeNow?

Koszt przygotowania kalkulatora wypłat wraz ze szkoleniem w formie online na zasadzie pulpitu zdalnego wynosi 850 zł.

Koszt wprowadzenia dodatkowego wsparcia – 150 PLN brutto za godzinę pracy.