Rozwiązania dla partnerów Uber Bolt FreeNow

Rozwiązania dla partnerów flotowych Uber Bolt FreeNow

Przez ostatni rok intensywnie rozwijaliśmy Automatyczny Grafik Pracy dla partnerów Uber & Bolt & FreeNow. Automatyczny Grafik Pracy stworzony został z myślą, o przyśpieszeniu procesu tworzenia grafiku dla systemu dwuzmianowego. Automatyczny Grafik Pracy aktualnie dostępny jest w dwóch wersjach – wersja zależy od metody układania grafiku. Wersja tygodniowa pozwala na zbieranie dyspozycyjności w danym tygodniu, na kolejny. Wersja miesięczna pozwala na otrzymanie dyspozycyjności na kolejny pełny miesiąc pracy.

Dzięki Automatycznemu Grafikowi Pracy jesteś w stanie automatycznie odbierać dyspozycyjność od swoich pracowników. Automatyczny Grafik Pracy już na tym etapie pozwala sterować dostępnością miejsc (wolnych aut) w wybranym dniu. Kiedy ilość kierowców w danym dniu osiąga już maksymalną wartość, kierowca może zapisać się na listę rezerwową na dany dzień lub wybrać inną wolną zmianę.

Aktualna funkcjonalność Automatycznego Grafiku Pracy

Powiadomienia

W wybranym dniu kierowcy którzy nie przesłali dyspozycyjności otrzymują powiadomienie SMS / email z dodatkowym przypomnieniem. Intensywność przesyłanych powiadomień zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie. Kierowca po przesłaniu dyspozycyjności otrzymuje również powiadomienie e-mail z wybranymi przez siebie zmianami oraz informacją, że jest to tylko dyspozycyjność na dany okres.

Generowanie umów

Automatyczny Grafik Pracy pozwala na generowanie umów dla Twoich pracowników. Koniec z ręcznym drukowaniem sporej ilości dokumentów – wszystkie potrzebne dokumenty możesz wydrukować jednym kliknięciem.

Przypisanie kierowcy do pojazdu*

Wiemy jak ważne jest przypisanie kierowcy do określonej taksówki, dlatego AutoGrafik pozwala na przypisanie kierowcy do pojazdu, dzięki czemu pracownicy będą wpisani na grafik pracy zawsze z wybranym przez Ciebie samochodem.

Generowanie dokumentów

Automatyczny Grafik Pracy pozwala na generowanie potrzebnych do różnych procesów dokumentów. Przykładowo AutoGrafik może wygenerować dla Ciebie harmonogram pracy na dany dzień lub harmonogram pracy dla danego pracownika.

Automatyczne układanie grafiku pracy

Grafik nie dopuszcza do przekroczenia określonej liczby miejsc w danym dniu – zamiast tego automatycznie wskazuje pracownikowi informację o wpisaniu na listę rezerwową. Dodatkowo, w przypadku wersji tygodniowej AutoGrafik przypisuje kierowców do pojazdów wedle określonego priorytetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kierowcy wypełniają zmiany na samochodach, które powinny wyjeżdżać w trasę w pierwszej kolejności.

Aktywni kierowcy

Z AutoGrafikiem jesteś w stanie mieć aktualny podgląd na ilość aktywnych kierowców – zmieniać ich status i śledzić na bieżąco ile osób nie przesłało jeszcze dyspozycyjności.

Panel statystyk

W obszernym panelu statystyk dostajesz informację na temat: ilości dostępnych wolnych zmian, procentowego wypełnienia grafiku pracy, ilości przesłanych dyspozycyjności, średniej ilości brakujących osób do osiągnięcia 100% wypełnienia zmian, średnią ilość zmian przesyłaną przez wszystkich pracowników, informacje na temat 3 ostatnich osób które przesłały dyspozycyjność, podgląd na najbardziej i najmniej obłożone dni.

System motywacyjny

Automatyczny Grafik Pracy może wyświetlać informację która będzie motywować pracownika do wybrania większej ilości zmian. Przykładowo, w momencie w którym kierowca osiągnie próg 10 zmian – może wyświetlać się baner informujący o możliwości dobrania jeszcze 4 zmian aby osiągnąć jakąś dodatkową gratyfikację.

Planowanie serwisów

Z AutoGrafikiem możesz zaplanować serwisy i wyświetlać informację o nich bezpośrednio swoim kierowcom. Opcjonalnie, jest możliwość ustawienia powiadomień SMS dla kierowcy o planowanym serwisie.

Generowanie grafiku pracy dla kierowców

Dla kierowców dostępny jest osobny panel, dostęp do niego chroniony jest kodem PIN bądź hasłem. W panelu kierowca ma podgląd na aktualny i kolejny tydzień pracy oraz ma możliwość dobrania wolnych zmian w danym tygodniu pracy.

Możliwość wyboru dodatkowych zmian

Kierowca w swoim panelu ma możliwość dobrania dodatkowych zmian, ma podgląd które dni jeszcze są dostępne i może dopisać się na wybrany przez siebie dzień bez konieczności kontaktu z biurem.

Nie tylko AutoGrafik

Poza Automatycznym Grafikiem Pracy przygotowaliśmy dla partnerów dodatkowe rozwiązania, które pozwalają na przyśpieszenie procesów w firmie.

Kalkulator wynagrodzeń dla partnerow Uber Bolt FreeNow

Posiadamy w swojej ofercie kalkulator wynagrodzeń, z takim kalkulatorem z łatwością policzysz wynagrodzenie nawet dla 150 kierowców. Kalkulator ma możliwość ustawienia dowolnego okresu rozliczeniowego w określonych ramach czasowych (tygodniowych). Z kalkulatora możesz korzystać w każdym kolejnym miesiącu, co pozwala Ci w razie potrzeby powrócić do dowolnego tygodnia w roku. Koszt kalkulatora wynagrodzeń wynosi 450 PLN – wersja wraz ze szkoleniem i miesięcznym wsparciem technicznym 650 PLN.

Infolinia VOIP

Jesteśmy oficjalnym partnerem infolinii VOIP 3CX PBX. Wraz z infolinią możesz uzyskać kolejkowanie połączeń, konfigurację z CRM oraz nagrywanie połączeń. Kierowca może być identyfikowany po numerze telefonu – a w systemie CRM możesz zapisywać notatkę na temat połączenia.