AutoGrafik planowanie grafiku pracy kierowców taksówek

Kategoria

Aplikacje internetowe

Klient

Projekt własny

Data realizacji

czerwiec 2021 - grudzień 2023

Wykorzystano

JavaScript, Vue.JS, Strapi

Aplikacja internetowa dla flot taxi

Aplikacja internetowa powstała aby sprostać wyzwaniom związanym z planowaniem grafiku pracy kierowców Uber Bolt i FreeNow.  Nasza aplikacja planuje grafik pracy dla kierowców w systemie 12 godzinnym.

Aplikacja umożliwia intuicyjne dokonywanie zmian w grafiku – aby zmienić samochód danemu kierowcy wystarczy 'przeciągnąć’ go z jednego samochodu na inny.

System automatycznie przypisuje kierowców do pojazdów w zależności od nadanych priorytetów – w pierwszej kolejności obsadzane są pojazdy o najwyższym priorytecie. Dodatkowo aplikacja internetowa umożliwia wysyłkę SMS do kierowców oraz koordynatorów.

System ma możliwość integracji z systemami GPS i pobiera automatycznie przebiegi pojazdów. Przebiegi pobierane są w cyklu dziennym oraz tygodniowym.

Aplikacja dodatkowo umożliwia planowanie serwisów na pojazdach wraz z powiadamianiem kierowców pracujących w danym dniu na tym pojeździe.

Portal kierowcy

Nasza aplikacja może zostać zintegrowana z wynikami kierowców taxi, dzięki czemu masz podgląd na bieżąco w wyniki kierowców. Każdy kierowca ma dodatkowo możliwość podglądu swoich zmian, oraz przypisanego samochodu. Dodatkowo, dla koordynatora dostępny jest dodatkowy panel w którym widzi zmiany wszystkich kierowców i przypisane pojazdy.

Od 2021 roku aplikacja AutoGrafik zebrała dyspozysyjność od ponad 5 tysięcy kierowców i liczba ta z każdym miesiącem rośnie.

Aplikacja AutoGrafik zawiera portal przeznaczony dla kierowcy Uber Bolt FreeNow – w tym miejscu może sprawdzić do którego auta jest przypisany oraz daje możliwość kierowcy wzięcia dodatkowej zmiany.

automatyczny grafik pracy dla kierowców Uber Bolt FreeNow

Szukasz wykonawcy swojej strony internetowej?

Zleć nam swój projekt.