OFERTA

Tworzymy responsywne strony internetowe

Tworzymy strony internetowe z dbałością o najmniejsze szczegóły. Korzystamy z popularnych systemów zarządzania treścią oraz własnych rozwiązań.

WordPress

JavaScript

PHP

Vue.js

WordPress

JavaScript

PHP

Vue.js

Oferta

Strony internetowe cennik

Dowiedz się więcej na temat usług oferowanych w ramach tworzenia stron internetowych.

Strona internetowa

Wykonamy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową w oparciu o najnowsze technologie. Projekt może być oparty o popularny system CMS jak WordPress lub możesz postawić na nasze dedydkowane rozwiążanie.

Już od 2999 PLN netto

Projekt graficzny

Wykonamy dla Ciebie projekt graficzny Twojej strony. Projekty wykonujemy w oparciu o nowoczesne aplikacje do tworzenia layoutów.

Już od 1799 PLN netto

Optymalizacja strony

Wykonamy dla Ciebie optymalizację strony pod kątem czasu ładowania. Przyśpiesz swoją stronę i zwiększ swoją widoczność w sieci.

Już od 699 PLN netto

Sklep internetowy

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, dzięki któremu możesz sprzedawać różne produkty oraz usługi online. Wykonujemy integracje z popularnymi dostawcami bramek płatności online.

Już od 4999 PLN netto

Landing page

Przygotujemy dla Ciebie stronę sprzedażową – popularny lejek sprzedażowy dzięki któremu pozyskasz większą ilość klientów. Landing page wykonany jest w oparciu o najnowsze trendy lejków sprzedażowych.

Już od 1799 PLN netto

Audyt SEO

Sprawdzimy Twoją stronę pod kątem SEO i przekażemy wskazówki, które wpłyną na widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Już od 800 PLN netto
01. Aplikacje internetowe

AutoGrafik – automatyczny grafik pracy dla kierowców Uber Bolt FreeNow

AutoGrafik planowanie grafiku pracy kierowców taksówek Kategoria Aplikacje internetowe Klient Projekt własny Data realizacji czerwiec 2021 – ...

02. Strony internetowe

Strona (oferta pracy) dla kierowcy

Strona z ofertą pracy dla kierowców Uber Bolt FreeNow Kategoria STRONY WWW Klient AGMER TAXI Data realizacji sierpień, 2023 Wykorzystano JavaScript...

03. Strony internetowe

Strona dla kancelarii adwokackiej

Strona dla kancelarii adwokackiej Kategoria STRONY WWW Klient Kancelaria Granica Data realizacji styczeń, 2023 Wykorzystano JavaScript, PHP, WordPres...

Na tym etapie określamy odbiorców Twojej strony internetowej i zweryfikujemy trendy u konkurencji.

Na tym etapie wykonujemy projekt Twojej strony w oparciu o Figmę / AdobeXD dzięki czemu masz stały podgląd w postępy naszych prac dzięki czemu możesz wprowadzać uwagi co do projektu.

Kodujemy projekt Twojej strony zgodnie z założeniami - do platofmy CMS bądź na dedykowaną platformę.

Na tym etapie konfigurujemy serwer i wdrażamy nasz zakodowany projekt. Podczas tego etapu dodatkowo optymalizujemy Twoją stronę pod kątem SEO oraz prędkości.

FAQ.

Najczęściej zadawane pytania

Czas wykonania strony internetowej w dużej mierze zależy od planowanej funkcjonalności. W rightcloud czas realizacji wynosi zazwyczaj od 5 do 15 dni roboczych.

Po oddaniu strony możemy dla Ciebie świadczyć usługi wsparcia technicznego - taka usługa wyceniana jest każdorazowo indywidualnie.

Do czasu rozpoczęcia prac potrzebujemy dostępu do Twojego hostingu oraz domeny. Jeżeli nie posiadasz jeszcze hostingu to na początku naszej współpracy pomożemy Ci wybrać właściwy - współpracujemy z najlepszymi hostingami w Polsce.

Dlaczego warto posiadać internetową?

Dzięki prawidłowo wykonanej stronie internetowej możesz zwiększyć swoją widoczność w sieci. Strona internetowa może pomóc Ci dotrzeć do znacznie większej ilości osób i pozyskać nowych odbiorców swoich treści. Stronę internetową zdecydowanie należy traktować w formie inwestycji, która zwraca się w przeciągu kilku miesięcy w zależności od prowadzonej działalności.

Chcesz zrealizować swój projekt?
Bierzmy się do pracy