OFERTA

Wdrożenie Nextcloud

Nextcloud zdecydowanie jest sporą konkurencją dla obecnego Google Drive, One Drive oraz podobnych rozwiązań. Oprogramowanie jest bezpłatne, jedyny koszt który trzeba ponieść przy korzystaniu z systemu wymiany plików Nextcloud to własny serwer dedykowany.

NEXTCLOUD

PLIKI

UDOSTĘPNIANIE

BEZPIECZEŃSTWO

Onlyoffice

NEXTCLOUD

PLIKI

UDOSTĘPNIANIE

BEZPIECZEŃSTWO

Onlyoffice

OFERTA

Instalacja Nextcloud

Dowiedz się więcej jakie usługi oferujemy w ramach aplikacji Nextcloud.

Instalacja Nextcloud

Zainstalujemy dla Ciebie Nextclouda na dowolnym serwerze VPS oraz odpowiednio go skonfigurujemy i zabezpieczemy.

Już od 650 PLN netto

Szkolenie Nextcloud

Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników z obsługi systemu – zaplanujemy również dla Ciebie właściwe procedury dla Twoich pracowników.

Już od 299 PLN netto

Dodatki Nextcloud

Do Twojego Nextclouda możemy dodać dodatkową funkcjonalność. Dla naszym klientów wykonujemy integrację z Onlyoffice czy Google Drive.

Już od 189 PLN/h netto

Korzyści wynikające z instalacji Nextcloud

Nextcloud zapewnia pełną historię plików – każdy ruch na serwerze monitorowany jest i zapisywany do historii. Aplikacja zawiera również pełny panel zarządzania użytkownikami, który zapewnia uprawnienia do wybranych folderów.

Nextcloud w porównaniu do innych systemów wymiany plików jest systemem o wiele bardziej bezpiecznym oraz znacząco tańszym rozwiązaniem. Więcej informacji na temat korzyści wynikających z Nextclouda opisaliśmy w naszym wpisie znajdującym się tutaj.

W Nextcloud jest możliwość takiej konfiguracji, aby nikt poza jedną osobą nie mógł usuwać plików ze współdzielonych folderów. Nextcloud oferuje również możliwość integracji programami do wspólnej edycji plików. Integrujemy Nextclouda np. z Onlyoffice o czym więcej możesz przeczytać tutaj.

Dodatkowo, jest możliwość utworzenia folderu – do którego można tylko dodawać pliki, bez wglądu do tego co jest w środku. Dzięki aplikacji nextcloud na telefon Twoje zdjęcia mogą być cały czas synchronizowane z chmurą – oszczędzisz tym samym pamięć na swoim urządzeniu.

Pierwszym krokiem jest uzyskanie od Ciebie dokładnych informacji na temat potrzebnych funkcjonalności. Dobrze jest, kiedy otrzymamy wszystkie przed informacje przed instalacją Nextclouda.

Więcej

Kolejnym krokiem jest wykonanie instalacji na serwerze VPS. Po prawidłowej instalacji wykonujemy konfigurację systemu zgodnie ze specyfikacją oraz zabepieczamy serwer.

Więcej

Przeszkolimy wybrane przez Ciebie osoby do korzystanie z Nextclouda - wspólnie przejdziemy przez wszystkie dostępne funkcjonalności.

Read More

FAQ.

Dlaczego warto wybrać Nextcloud?

Nextcloud oparty jest o licencję Open Source co oznacza, że nie jest wymagana żadna opłata związana z utrzymaniem aplikacji. Jedyny koszt który ponosisz związany jest z utrzymaniem serwera VPS - cennik rozpoczyna się już od 20 PLN / miesiąc.

Dane przechowywane są na Twoim serwerze, dlatego możesz mieć pewność, że nie trafią w niepowołane ręce. Na serwerze można dodatkowo włączyć szyfrowanie danych po stronie serwera i znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych.

Nextcloud ma sporo możliwości konfiguracyjnych. Do Nextclouda można dodać np. czat grupowy, grupy oraz edycję plików (w tym wspólną edycję).

Nextcloud zdecydowanie bije na głowę inne popularne rozwiązania rozwiązania. Możesz dla przykładu udostępniać link który jest chroniony hasłem, lub z datą wygaśnięcia.

Szukasz wdrożenia Nextcloud?
Bierzmy się do pracy