OFERTA

Nowoczesne aplikacje internetowe

Tworzymy aplikacje internetowe oparte o nowoczesne technologie. Wykonamy dla Ciebie dowolną aplikację internetową zawierającą wybrane przez Ciebie funkcjonalności.

Vue.js

Nuxt

PHP

MySQL

Postgres

Vue.js

Nuxt

PHP

MySQL

Postgres

Oferta

Aplikacje internetowe cennik

Dowiedz się więcej na temat oferowanych usług w ramach tworzenia aplikacji internetowych.

Aplikacja internetowa

Wykonamy dla Ciebie aplikację internetową opartą o nowoczesne technologię. Zabezpieczymy odpowiednio serwer, oraz zadbamy o kopie zapasowe.

Indywidualna wycena

Konfigurator usług

Konfigurator usługi / produktu na Twojej stronie internetowej?  Z nami to możliwe, jesteśmy w stanie dodać naszą aplikację internetową do większości systemów CMS.

Już od 2000 PLN netto

Rozliczenie godzinowe

Posiadasz gotową aplikację i potrzebujesz wprowadzić nowe funkcjonalności? Z chęcią rozwiniemy Twój produkt i dodamy do niego nowe funkcje.

Już od 189 PLN / h netto
01. Aplikacje internetowe

AutoGrafik – automatyczny grafik pracy dla kierowców Uber Bolt FreeNow

AutoGrafik planowanie grafiku pracy kierowców taksówek Kategoria Aplikacje internetowe Klient Projekt własny Data realizacji czerwiec 2021 – ...

Na tym etapie planujemy Twoją aplikację internetową. Do procesu planowania aplikacji wchodzi między innymi wybór odpowiedniej technologii oraz zaplanowanie bazy danych.

W tym etapie programujemy Twoją aplikację. Podczas tego etapu tworzymy obie strony Twojej aplikacji internetowej (Front-end i back-end).

Podczas tego etapu przeprowadzamy testy manualne oraz automatyczne aplikacji. Ten etap jest bardzo ważny i jest finalnym testem przed wdrożeniem aplikacji internetowej.

W ostatnim etapie prac wdrażamy aplikację internetową na serwer, migrujemy bazę danych oraz przeprowadzamy szkolenie z obsługi aplikacji dla użytkowników.

FAQ.

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja internetowa posiada o wiele więcej funkcjonalności w porównaniu do klasycznej strony internetowej opartej o system CMS. W aplikacji internetowej możemy dodać dowolne funkcje jak np. automatyzację procesów w firmie. Dla lepszego zobrazowania - floty taksówkarskie dzięki aplikacji internetowej mogą pobierać przebiegi pojazdów i planować serwisy automatycznie. Innym przykładem jest automatyczne planowanie grafiku pracy dla pracowników gastronomii. W swoim portfolio oczywiście posiadamy powyższe przykłady.

W dużej mierze zależy to od stopnia zaawansowania aplikacji internetowej. Proste aplikacje internetowe jesteśmy w stanie wykonać nawet w 5 dni roboczych. W przypadku bardziej skomplikowanych systemów jest to czas od 3 miesięcy nawet do jednego roku.

Do funkcjonowania aplikacji internetowej potrzebny jest serwer. Najpopularniejszym rozwiązaniem zdecydowanie jest serwer VPS (prywatny serwer wirutalny) - roczny koszt utrzymania serwera VPS w zależności od konfiguracji wynosi od 160 zł netto nawet do tysiąca złotych. Jest możliwość również hostowania aplikacji internetowej na serwerze bezpośrednio skonfigurowanym w firmie lub domu.

Chcesz zrealizować swój projekt?
Bierzmy się do pracy