Strona internetowa dla agencji ochrony

Kategoria

STRONY WWW

Klient

System Security

Data realizacji

czerwiec, 2023

Wykorzystano

JavaScript, PHP, WordPress, Figma

Przejrzyste sekcje

Założeniem projektu było wykonanie intuicyjnej strony internetowej dla firmy ochroniarskiej z wieloma elementami CTA do generowania zapytań o ofertę.

Agencja ochroniarska oferuje szeroki zakres usług, od monitoringu wizyjnego online po ochronę fizyczną i patrole interwencyjne. Agencji zależało na tym, aby wszystkie usługi znajdowały się na głównej stronie i możliwe było intuicyjne poruszanie się po dostępnej ofercie.

Na głównej stronie nie mogło również zabraknąć sekcji z opiniami użytkowników – opinie zostały pozyskane z pinezki Google i w każdym momencie można zaktualizować wyświetlane opinie.

Pełna oferta firmy na głównej stronie

Na głównej stronie umieściliśmy kilka sekcji z podziałem na poszczególny zakres usług. Każda sekcja zaczyna się od krótkiego wprowadzania i przycisków CTA.

Prawidłowa konfiguracja strony oraz umiejscowienie przycisków CTA umożliwia pozyskanie dodatkowych leadów bezpośrednio ze strony internetowej.

Na stronie dodatkowo zaimplementowaliśmy wyskakujące okno z prośbą o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Okno pojawia się po dłuższej aktywności użytkownika na stronie, przez co nie jest uciążliwe.

Szukasz wykonawcy swojej strony internetowej?

Zleć nam swój projekt.