Infolinia 3CX

Infolinia VOIP 3CX jest sprawdzonym i bardzo popularnym systemem na rynku. Wraz z darmową roczną licencją masz możliwość podpięcia numeru SIP i obsługiwanie połączeń z dowolnego miejsca przez nielimitowaną liczbę użytkowników. Dodatkowo, wraz z licencją otrzymujesz plugin który można zainstalować na swojej stronie internetowej – umożliwiając tym samym bezpośrednią komunikację z klientem (czat oraz możliwość bezpłatnego połączenia z infolinią). System 3CX wykorzystywany jest przez ponad 250 tysięcy firm na całym świecie, w tym przez linie lotnicze czy operatorów kart kredytowych.

Dodatkowo, uzyskujesz dostęp do spotkań grupowych (maksymalna liczba użytkowników to 25). To rozwiązanie idealnie nadaje się do organizacji spotkań (możliwość dzielenia ekranu), czy pomocy zdalnej (możliwość kontroli zdalnego ekranu). Po zakończonym spotkaniu generowany jest raport przedstawiający obecność poszczególnych uczestników spotkania.

Już dzisiaj odbierz swoją darmową licencje. Jeżeli potrzebujesz zaawansowanych funkcji, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami – przygotujemy i skonfigurujemy dla Ciebie Twoją platformę!

Pozostaw komentarz