Magazyn plików Nextcloud

W naszej ofercie posiadamy wdrożenie systemu Nextcloud – który idealnie nadaje się jako system pomocniczy przydatny w procesie szkodowości. Odpowiednia konfiguracja Nextcloud pozwala na to, że wykonywane zdjęcia automatycznie wysyłane są na chmurę umożliwiając sprawne przeglądanie stanu pojazdu w wybranym dniu czy miesiącu. Dodatkowo dzięki wdrożeniu Nextcloud mamy możliwość udostępniania plików klientowi wypożyczalni, chroniąc go przy tym automatycznie generowanym hasłem.

Co daje nam korzystanie z Nextcloud?

Korzystanie z takiego systemu umożliwia nam oszczędzanie miejsca na telefonach, na których wykonywane są zdjęcia a dodatkowo wpływa korzystnie na zwiększenie bezpieczeństwa plików udostępnianych klientowi. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu systemu Nextcloud – mamy za sobą wdrożenie dla firmy, która obsługiwała ponad 3 tysiące wynajmów na miesiąc.

Dla kogo Nextcloud?

Nextcloud znajduje zastosowanie w biurach księgowych, firmach, czy instytucjach publicznych. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba ciągła wymiana danych np. między oddziałami firmy czy instytucji. Nextcloud idealnie odnaduje się np. w wypożyczalniach samochodowych dzięki możliwością synchronizacji zdjęć pojazdów wykonywanych podczas oględzin pojazdu – oprogramowanie automatycznie wysyła zdjęcia na serwer i usuwa je z pamięci urządzenia.

Jaki jest koszt miesięczny utrzymania oprogramowania?

Wszystko zależy od dostępnej pamięci, która przewidziana jest do użytku na instacji serwera. Cennik 15 GB instancji rozpoczyna się od 40 PLN brutto za miesiąc. Jednorazowy koszt instalacyjny rozpoczyna się od 350 PLN w zależności od konfiguracji systemu.

Pozostaw komentarz